Україна

Запрошуємо на екскурсію

Шановні педагоги, батьки!

Кондитерська Корпорація ROSHEN з радістю запрошує дітей у віці від 8 до 14 років на цікаву та пізнавальну екскурсію на одну з трьох кондитерських фабрик, на яких виробляється солодка продукція ROSHEN – Київську, Вінницьку та Кременчуцьку.

Під час цієї захоплюючої екскурсії діти матимуть можливість на власні очі побачити процес виготовлення солодощів – роботу новітнього обладнання та професійну працю майстрів-кондитерів. А після екскурсії на школярів чекає приємний сюрприз – дегустація найсмачніших солодощів та цікавий подарунок від ROSHEN. 

Екскурсії безкоштовні, тому просимо не зв'язуватися з туристичними агенціями, які додатково вимагають гроші за проведення екскурсії.

Записатися на екскурсію Ви можете через електронну систему бронювання на сторінці http://mir.roshen.com.ua

Зареєструвавшись на цьому сайті, ви отримаєте можливість самостійно обрати зручний для Вас день та час проведення екскурсії, побачити зразки документів та всю інформацію, необхідну для відвідання кондитерської фабрики.

Маленьких вінничан ми запрошуємо до нового Дитячого освітньо-розважального центру ROSHEN, де вони в інтерактивній ігровій формі зможуть поспілкуватись з «живим» роботом, стати глядачами 4D кінотеатру та відкрити секрети своїх улюблених солодощів. Детальніше про центр: http://roshenkids.com.ua

Завітайте до солодкого світу ROSHEN та подаруйте дітям незабутні враження!
       

ROSHEN
Використання матерiалiв сайту дозволяється за умови посилання на www.roshen.ua
Якщо Ви помітили помилку, повідомте редактора webadmin@roshen.com.ua